Muhasebe Ve Finans Modülü

Project Description

EduAsist ile muhasebe yönetiminde çığır açın!

Bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyduğu tüm muhasebe finans içeriklerini ve süreçlerini eksiksiz olarak yönetebileceğinizi biliyor muydunuz? Muhasebe ve finans modülü ile bu mümkün.

Kullanım Kolaylığı

Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeden sizlere adapte olan sade ve basit yapı

Raporlama Asistanı

Kullanım alışkanlıklarınız sonucu ihtiyaçlarınıza uygun raporlama ve benzersiz analizler ve raporlar ile Muhasebe yönetimi

Ön muhasabe programlarının yaptığı tüm işlemleri gerçekleştirerek ikinci bir muhasebe programına olan ihtyacınızı ortadan kaldırmaktadır. Gelir ve Giderleriniz için belirlemiş olduğunuz Hareket Grupları ve hareket gruplarının alt kalemleri ile işlemler yapabilir. Kurumunuzda işlem yapmak istediğiniz ödeme yöntemlerini belirleyebilirsiniz. Kasalarınız arası Virman işlemleri gerçekleştirir.Tedarikçilerinize yapacağınız ödemeleri planlar ve bu ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm Muhasebe raporları sayesinde Mevcut ve Gelecek Planlamanızı yapabilirsiniz. Hayal edin X ayındaki fatura giderlerinizin görebildiğiniz gibi yine X ayındaki Elektirik Fatura giderinizi görebilir raporlarını alabilir ve kıyaslama raporları ile tüm süreci kontrol altında tutuyorsunuz.

Eduasist hakkında detaylı bilgi ihtiyacın mı var ?

Hemen Formu Doldurarak Satış Temsilcilerimiz ile Görüşme İmkanı Bulabilirsin!