Modüller

Detaylı İncele +

Genel Müdürlük Modülü

Birden fazla şubeye sahipseniz veya bir markanın francihese yönetimini gerçekleştiriyorsanız şubeleriniz için Raporlar analizler ve Kıyaslama Raporları alabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Detaylı İncele +

Ölçme Ve Değerlendirme Merkezi

Bir eğitim kurumunun Genel müdürlükten, öğrenciye kadar tüm ölçme ve değerlendirme süreçlerinin eksiksiz olarak yönetilmesi Edu Asist ile çok kolay.

Detaylı İncele +

Muhasebe Ve Finans Modülü

Bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyduğu tüm muhasebe finans içeriklerini ve süreçlerini eksiksiz olarak yönetebileceğinizi biliyor muydunuz?

Detaylı İncele +

Çağrı Merkezi Modülü

Bir eğitim kurumunun arama görüşmelerini takip edip detaylı analizler sonucunda sizlere raporlar sunabildiğini biliyor muydunuz? Çağrı Merkezi Modülü ile bu mümkün.

Detaylı İncele +

Kayıt Görüşme Modülü

Eğitim kurumunuzdaki kayıt görüşmelerini takip edip detaylı analizler sonucunda sizlere raporlar sunabildiğini biliyor muydunuz? Kayıt Görüşme modülü ile bu mümkün.

Detaylı İncele +

Kayıt İşlemleri ve Satış Modülü

Eğitim kurumunuzdaki tüm paket ve ürünlerin satışını hatta Online satışını gerçekleştirebileceğinizi, bunların takibini yapabileceğinizi ve raporlarını alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kayıt İşlemleri ve Satış modülü ile bu mümkün.

Detaylı İncele +

Eğitim Modülü

Öğrencilerinizin ilk gününden sizden ayrıldığı güne kadar olan tüm eğitim süreçlerini süreçleri takip etmenizi sağlayabildiğiniz ve bunların detaylı raporlarını alabildiğinizi biliyor muydunuz? Eğitim Modülü ile bu mümkün

Eduasist hakkında detaylı bilgi ihtiyacın mı var ?

Hemen Formu Doldurarak Satış Temsilcilerimiz ile Görüşme İmkanı Bulabilirsin!