Çağrı Merkezi Modülü

Project Description

Çağrınız Kaybolmasın!

Bir eğitim kurumunun arama görüşmelerini takip edip detaylı analizler sonucunda sizlere raporlar sunabildiğini biliyor muydunuz?

Yetkinlendirme ve Güvenlik

Arama listelerini Eğitim danışmanlarınıza görevlendirebilir ve arama listelerini kişi kartları şeklinde takip edilerek liste güvenliği sağlanması

Detaylı Takip ve Tarama

Eğitim danışmanları ve Danışman Öğretmenlerinizin aramalarını takip edip bu görüşmeleri daha sonrasında da dinlemelerini sağlaması.

Herhangi bir arama takibi programına ihtiyaç duymadan arama listelerini kişi kartları şeklinde eğitim danışmanlarınızın ekranlarına sunarak data güvenliği sağlabilirsiniz. Eğitim danışmanlarınızın aramalarının kayıtlarını dinleyerek analizler çıkartabilirsiniz dilerseniz bunların tamanını otomatik raporlar ilede takip edebilirsiniz. Arama listelerinizin verimliliğini ve eğitim danışmanlarınızın verim ölçümlerini sizin yerinize yapan bir ASİSTAN hayal edin.

Tüm bunların dışında Danışman Öğretmenlerimizin aramalarını Mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirerek en büyük dertlerinden birisi olan velilerde telefon numaralarının olmasını ortadan kaldırıyoruz.

Eduasist hakkında detaylı bilgi ihtiyacın mı var ?

Hemen Formu Doldurarak Satış Temsilcilerimiz ile Görüşme İmkanı Bulabilirsin!